You are here: Home :: تازه ها و خبرها میزان رضایتمندی عشایر از دستگاه‌های اجرایی نیازمند بررسی دقیق است.
سه شنبه, 23 آبان 1396 04:59

میزان رضایتمندی عشایر از دستگاه‌های اجرایی نیازمند بررسی دقیق است.

(0 آرا)

نائب‌رئیس فراکسیون عشایری مجلس:

میزان رضایتمندی عشایر از دستگاه‌های اجرایی نیازمند بررسی دقیق است.


 

نائب رئیس فراکسیون عشایری و امور روستایی مجلس شورای اسلامی گفت: میزان رضایتمندی عشایر از دستگاه‌های مرتبط اجرایی نیازمند بررسی دقیق بوده تا با آسیب شناسی مناسب در حل مشکلات این قشر فعال جامعه اقدامات اجرایی انجام شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر اردبیل ،  رضا کریمی، شامگاه چهارشنبه در دیدار با پرسنل اداره کل امور عشایری، اظهار کرد:  در پاسخ به میزان رضایتمندی عشایر مراجعه کننده به دستگاه‌های اجرایی مشاهده می‌شود که بعضا رضایتمندی چندان مناسبی از تلاش مسؤولان برای حل مشکلات و کمبودهای این قشر زحمت‌کش و فعال جامعه وجود ندارد.

وی افزود: میزان رضایتمندی عشایر از دستگاه‌های مرتبط اجرایی نیازمند بررسی دقیق بوده تا با آسیب شناسی مناسب در حل مشکلات این قشر فعال جامعه اقدامات اجرایی انجام شود.

نائب‌رئیس فراکسیون عشایری مجلس تصریح کرد: مشکل آبرسانی جامعه عشایر استان از طریق آب و فاضلاب روستایی مورد پیگیری قرار گرفته و با هدف برطرف کردن کمبودها و نیازهای آبرسانی رایزنی و اقدامات لازم انجام گردیده است.

کریمی ادامه داد: مشکل آبرسانی قشلاقات، بحث فرسودگی تانکرهای آبرسانی، نیازشرکت‌های تعاونی عشایری ومشکل اتحادیه تعاونی‌ها وعملکرد آن‌ها درگذشته از جمله مهترین مسائل طرح شده در بازدید اخیر با جامعه عشایری استان اردبیل بود و با ارائه طرح‌ها و پیگیری های لازم امیدوار به حل شدن هر چه سریعتر مشکلات هستیم.

وی با اشاره به تلاش انجام پذیرفته در کمیسیون تلفیق مجلس و برنامه ششم برای افزایش اعتبارات جامعه عشایری، توضیح داد: با اولویت قرار دادن عشایر نیازمند و آسیب پذیر که به حمایت‌های دولتی نیاز دارند، بایستی ارائه تسهیلات 150 میلیون ریالی به جای تسهیلات 50 میلیون ریالی اجرایی شود تا با افزایش میزان تسهیلات امکان حل قسمتی از مشکلات عشایر فراهم گردد.


بازدید: 33 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

تمامی حقوق این سایت مربوط به مدیریت امور عشایر استان اردبیل می باشد.
آدرس پستی: اردبیل، مجتمع بزرگ اداری بعثت - کد پستی 13191-56158
تلفن: 3-33741192 (045)      نمابر:  33741191 (045)    تلفن گویا:  33741194 -045