You are here: Home :: تازه ها و خبرها روابط عمومی در هر دستگاهی باید یک مرجع باشد.
يكشنبه, 15 مرداد 1396 05:23

روابط عمومی در هر دستگاهی باید یک مرجع باشد.

(0 آرا)

 

قائم مقام سازمان امور عشایر:

روابط عمومی در هر دستگاهی باید یک مرجع باشد.

 

قائم مقام سازمان امور عشایر گفت: نقش روابط عمومی در هر دستگاهی بسیار مهم است و اگر یک سازمان بتواند رسالت ها و عملکرد خود را به نحو مطلوبی ارائه دهد قطعا بزرگ دیده می شود و البته عکس آن نیز صادق است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر اردبیل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان امور عشایر ایران، نخستین جلسه شورای عالی روابط عمومی سازمان امور عشایر با موضوع بررسی و آسیب شناسی روابط عمومی سازمان، ارزیابی میزان مشارکت و همکاری واحدهای مختلف با روابط عمومی، و نحوه فعالیت روابط عمومی در حوزه بین الملل در دفتر رئیس سازمان امور عشایر برگزار شد.

در این جلسه قائم مقام  و معاون توسعه و امورزیربنایی سازمان امور عشایر در سخنانی اظهار داشت: ما باید از طریق روابط عمومی و رسانه ها عملکرد خود را به مخاطبان ارائه دهیم و گروهای هدف را قانع و جایگاه خود را نشان دهیم چراکه در پیشبرد بسیاری از سیاست ها به ما کمک می کند.

شاهپور علایی مقدم با بیان اینکه روابط عمومی در هر دستگاهی باید به عنوان یک مرجع باشد، بیان داشت: با پتانسیل هایی که در مناطق عشایری وجود دارد مثل گردشگری، صنایع دستی، گیاهان دارویی و ... اگر این ظرفیت ها دقیق معرفی شوند مخاطبان زیادی پیدا می کنند.

وی با اشاره به ضرورت وارد شدن به بحث روابط بین الملل در سازمان، اظهار داشت: متاسفانه ما هیچ ارتباطی با خارج از مرزهای کشور نداریم در صورتی که زندگی قومی و قبیله ای در کشور های دیگر به خصوص کشورهای همسایه وجود دارد و می توانیم با فعال کردن این بخش در خصوص انتقال تجارب، تبادل اطلاعات فرهنگی و مراودات تجاری و اقتصادی بهره و استفاده لازم را ببریم.

جانشین سازمان امور عشایر با ابراز تاسف از اینکه تا به حال غرفه ای از صنایع دستی عشایر در نمایشگاه های خارجی نداشته ایم، تاکید کرد: برگزاری نمایشگاه ها و فروشگاه های محصولات عشایر در خارج از کشور هم برای معرفی جامعه عشایری و  هم عرضه و فروش تولیدات این جامعه مولد به خارج از مرزها بسیار مهم و ضروری است.

علایی مقدم با بیان اینکه ما برای ارائه تولیدات عشایر در خارج از مرزها آمادگی داریم، گفت: در داخل کشور نیز می توانیم در منطقه های آزاد قشم و کیش، توانمندی ها و تولیدات عشایر را معرفی و عرضه کنیم.

بازدید: 54 بار

ارسال نظر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.

تمامی حقوق این سایت مربوط به مدیریت امور عشایر استان اردبیل می باشد.
آدرس پستی: اردبیل، مجتمع بزرگ اداری بعثت - کد پستی 13191-56158
تلفن: 3-33741192 (045)      نمابر:  33741191 (045)    تلفن گویا:  33741194 -045